Wasze sarenki i jelonki – wyzwanie #creativenailparty tydzień 2
Oficjalnie zamykam drugi tydzień paznokciowego wyzwania #creativenailparty i przedstawiam Wam całe stado uroczych jelonków!

No dobra, zanim zajmiemy się podziwianiem jelonków czas na wyróżnienia! Na podstawie Waszych głosów najfajniejszym zdobieniem pierwszego tygodnia #creativenailparty zostaje praca Smart Lifestyle! Kinga zmiotła konkurencje :) A drugie miejsce ex aequo dostają Barbrafeszyn i Mgielka M Sneaky Hobby, gratuluję dziewczyny! 
A oto i Wasze prace - w kolejności zgłoszeń na maila :)
Klikajcie w pseudonimy autorek poszczególnych zdobień, żeby przeczytać wpisy blogowe :)

Każdy z czytelników może w komentarzach do końca tygodnia zagłosować na ulubione prace - macie trzy punkty do dowolnego rozdysponowania (np. jedna osoba 3 punkty, 3 osoby po jednym itd). W następnym podsumowaniu tygodnia dam znać, kto został przez Was wyróżniony i jeszcze raz opublikuję wybrane zdobienia :)


02. Mrs Puzel 

03. Lakiernia Pulinki  

04. Barbrafeszyn 


05. Lyanna 


05. Lyanna 


06. Adorianna

07. Kasia.Love 


08. Adrianna 

09. Flagelle Nailicious 


drugie zdobienie od Flagelle Nailicious :) 

10. Eliza Ok-W 

11. Owidia 

12. Smart Lifestyle 

13. Rainbow Lyll 17. Arnell 

17. Arnell 

18. Eklerek 

19. Ajsza Nails 


20. Miłość w buteleczce 


21. MatMaja 

Moje jelonkowe zdobienia paznokci możecie obejrzeć w poprzednim poście, zapraszam! 
Do wyzwania #creativenailparty można dołączyć w każdej chwili! Więcej o zasadach zabawy przeczytacie [tutaj] i [tutaj]. Zapraszam! 


Zaglądajcie na mojego Facebooka i Instagram @theCieniu, żeby oglądać na bieżąco kolejne prace, które udostępniam. Zapraszam też do śledzenie hashtagu #creativenailparty i specjalnie utworzonego konta na IG @creativenailparty

Tak jak w zeszłym tygodniu macie trzy głosy do dowolnego rozdysponowania, jestem ciekawa, które zdobienie podoba Wam się najbardziej? :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)