Zaczynamy wyzwanie #creativenailparty! Lista uczestników i nagrodaJutro zaczynamy wyzwanie #creativenailparty! Jeny, ale jestem podekscytowana! 
  
LISTA UCZESTNICZEK WYZWANIA

Zebrałam tutaj listę uczestniczek. Jaram się na maksa, ze jest nas tak dużo, dzięki dziewczyny!
Cały czas można się zapisać, a nawet dołączyć w trakcie trwania wyzwania!

Ponad 20 osób, wohoa!! Aż nie wiem co powiedzieć, ale super! 
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam i dałam dobre linki, sprawdźcie. Jeszcze będę dopisywać, jak ktoś się zgłosi! :) Pamiętajcie też, żeby udostępnić gdzieś info o wyzwaniu. I przede wszystkim - zaglądajcie i obserwujcie siebie nawzajem! :) 
NAGRODA

Tak jak pisałam w poprzednim poście wyzwaniowym, przygotowałam małą nagrodę dla wybranej uczestniczki wyzwania. Przez ostatni czas zastanawiałam się, co tam jeszcze dołożyć i wpadłam na to, że idealnie do klimatu wyzwania pasuje płytka do stempli MoYou London Enchanted 05. Dlatego postanowiłam ją zamówić, żeby dołożyć do nagrody. Zimowe motywy, słodkie zwierzątka, subtelne leśno-śnieżynkowe wzorki, ja jestem tą płytką zachwycona, to moja ulubiona zimowa płytka ever! Mam nadzieję, że Wam się też podoba :) Oczywiście do tego wchodzi też holograficzny lakier hybrydowy Victoria Vynn „Silver Skyscraper”, pędzelki i inne dodatki-niespodzianki :)


 


Kto dostanie nagrodę?

Wybrana przeze mnie osoba, która opublikuje 4 wpisy na swoim blogu z 4 zdobieniami paznokci na wyzwanie, wraz z banerem i linkiem do mojego bloga w tekście.
Na maile z linkami czekam do 15 lutego (środa). Poszczególne wpisy mogą mieć spóźnienie względem wyzwaniowego grafiku, ale chciałabym, żeby całość pokazała się do 15.02, czyli trzy dni po zakończeniu wyzwania. Wynik ogłoszę w niedzielę 19 lutego w osobnym wpisie tutaj na blogu, a nagrodę wyślę do 3 dni od otrzymaniu maila z danami adresowymi wyróżnionej osoby, tylko na terenie Polski.
Oceniam przede wszystkim pomysł na zdobienie paznokci, ale także aktywność w wyzwaniu, zaangażowanie, prezentację oraz techniczne wykonanie zdobienia i zdjęć. Nie traktuje tego w sumie do końca jako konkurs, bardziej jako dodatkowa nagroda i zabawa dla Was. Mam nadzieję, że taki pomysł z wyróżnieniem jest ok? Dajcie znać, jeśli macie jakieś uwagi!


Enchanted 05 w akcji:

 
ZASADY WYZWANIA

Przypomnę zasady wyzwania. Więcej szczegółów we wpisie zzapisami [klik].

>> udostępniamy gdzieś info o projekcie
>> zaczynamy 16 stycznia (to już jutro! yay!)
>> co tydzień pokazujemy zdobienie na zaplanowany temat – pamiętajcie o otagowaniu mnie i hashtagu #creativenailparty :)
>> nie trzeba mieć bloga, można wrzucić zdjęcie na FB lub IG
>> zdjęcia z linkiem i podpisem wysyłamy mailem na cienistosc@gmail.com z „creativenailparty” w temacie
>> udostępniam i repostuję wybrane prace
>> we wtorek publikuję podsumowanie i robimy głosowanie
>> pod koniec wyzwania nagradzam jedną osobę – oceniam przede wszystkim zaangażowanie :)


Gdybyście szukali pomysłu na zdobienie, to na Pintereście utworzyłam wyzwaniową tablicę z inspiracjami :)Mój post z wyzwaniowymi zdobieniami pojawi się w następną niedzielę, a w kolejny wtorek pojawi się podsumowanie pierwszego tygodnia.
Czekam na Wasze prace! *.* 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)