KONKURS! Bloguję już ponad półtorej roku, niedługo dobiliśmy do 100 000 wyświetleń wg Bloggera, czas na ważną zmianę. Jak dotąd pisałam zupełnie anonimowo, ale chciałabym abyście poznali mnie lepiej, dlatego postanowiłam opublikować swoje zdjęcia. Ale nie wszystko od razu – najpierw zapraszam Was do uczestnictwa w zabawie w zgadywanie.

Zanim zobaczycie jak wyglądam, zastanówcie się, jak sobie mnie wyobrażacie. Jak wyglądam w Waszych głowach? Jakie macie skojarzenia ze mną? Dajcie znać w komentarzach – to może być opis, rysunek, zdjęcie (nie moje – żeby nie psuć zabawy), cokolwiek tylko wymyślicie. Wybiorę odpowiedź, która będzie najbliższa rzeczywistości, najciekawsza lub najbardziej mnie rozbawi. Jako podpowiedź bądź punkt zaczepienia pokazuję fragment mojego starego zdjęcia, które kiedyś miałam ustawione jako profilowe. Macie czas do końca tygodnia. Nie musicie nic obserwować ani lubić, ale oczywiście będzie mi niezmiernie miło, jeżeli zaobserwujecie jakoś mój blog bądź udostępnicie informację o konkursie. Do wygrania dowolnie wybrany lakier Flormar (z tych, które będą dostępne, gdy będę robić zakupy na ich stoisku) plus drobna niespodzianka. Powodzenia 🙂

Regulamin: 
1. Organizatorem konkursu jest theCieniu, autorka bloga www.cienistosc.pl.
2. Konkurs trwa od chwili opublikowania tego posta do godziny 23:59 dnia 31 sierpnia 2014. 
3.Uczestniczyć w konkursie mogą czytelnicy, którzy nie znają osobiście autorki bloga i nie wiedzą jak wygląda.
4. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie swojego wyobrażenia autorki bloga cienistosc.pl
5. Odpowiedź/pracę konkursową należy podać w komentarzu (można jako link) wraz z adresem kontaktowym e-mail.
6. Zwycięzcę wybiera i ogłasza theCieniu. 
7. Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej 3 września.
8. Zwycięzca ma 3 dni od chwili opublikowania wyników na kontakt w sprawie wysyłki nagrody poprzez maila podanego w zgłoszeniu. Jeśli tego nie zrobi w zadanym czasie, to wybrana zostanie kolejna osoba – do skutku. 
9. Nagrodą jest wybrany lakier do paznokci marki Flormar (z tych, które będą akurat dostępne na stoisku Flormar w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku) i niespodzianka.
10.Nagrody będą wysyłane na koszt organizatora wyłącznie na terenie Polski.
11. Organizatorka zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie i odwołania konkursu bez podawania przyczyny.