Pamiętacie wakacyjny konkurs „Paznokcie Panny Młodej”? Jednym z celów konkursu było znalezienie propozycji na ślubne zdobienie paznokci dla mojej przyjaciółki. Dziś pokażę która praca najbardziej przypadła Agnieszce do gustu i jaki mani przygotowałam na jej ślub 🙂

Panna Młoda, od kilku miesięcy już żona, zdecydowała się wyróżnić pracę Margaret – french z kwiatami. Wersja dla Agnieszki nieco odbiega od inspiracji – frenchowa końcówka została namalowana ukośnie, aby bardziej pasować do krótkich paznokci, a kwiatki współgrają kolorem ze ślubnym bukietem.

Nasza inspiracja – zdobienie Margaret

Na paznokciach u stóp pojawił się
biały Lovely Snow Dust, który Agnieszka bardzo lubi. Świetnie
pasował do jej bucików i ogólnie całej kreacji 🙂 Szkoda, że lakiery z tej serii były w edycji limitowanej i nie można ich już kupić.

Konkurs odbył się w sierpniu, ale czekałam na profesjonalne zdjęcia ze ślubu i wesela, stąd ta zwłoka. Jak Wam się podoba zdobienie, które zrobiłam Agnieszce?

Jeśli przegapiliście szczegóły konkursu, to zajrzyjcie do zakładki „Ślubne” [klik] lub zobaczcie posty oznaczone etykietą „Paznokcie Panny Młodej”.

A jak wyglądała Wasza ślubna stylizacja paznokci? Drogie Panny Lakieromaniaczki, może macie już wybrane zdobienie dla siebie? Ja mój ślubny lakier kupiłam ponad rok temu 😛

Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak maluję paznokcie, co mnie interesuje i ogólnie – co robię, to polub mnie na facebooku. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej – kliknijcie mnie na bloglovin! Możesz też skorzystać z ikonek poniżej i udostępnić tego posta swoim znajomym, będę wdzięczna. 
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu