Czy wiesz, że wyrażasz siebie także poprzez zapachy, które wybierasz? Co lubisz? O czym myślisz? Za czym tęsknisz? Zabaw się dzisiaj ze mną, rozejrzyj wśród aromatów i dowiedz się czegoś więcej o mnie i… o sobie.

Kringle Candle „Balsam Fir”
Tęsknisz za lasem? Zgiełk miasta Cię przytłacza, potrzebujesz zieleni i śpiewu ptaków? Trochę wstyd poddać się, spakować słoiki i wrócić na wieś, ale jest na to rada! Odpal ćwierkanie i szum liści w Noisli i oczyść atmosferę paląc w kominku trochę jodły. Prawie jak w domku w górach!

Yankee Candle „Fluffy Towels”
Wpadasz do domu po całym dniu pracy, w pośpiechu szykujesz obiad, ale na sprzątanie brakuje już czasu? Trzeba szybko coś wymyślić, Twój mężczyzna zaraz będzie, nie możesz zniszczyć jego wyobrażenia o perfekcyjnej pani domu. W końcu teściowa radziła sobie w tej roli doskonale. Stos rozpaczy niewyprasowanych ubrań zakryj kocem w kwiatki, naczynia włóż do zlewu i zalej wodą, załóż seksowny fartuszek i… zapal wosk „Fluffy towels”. Co tam ręczniki, to jest czysty zapach świeżo wysprzątanego domu, niczym w sobotnie popołudnie. Zupełnie jak u mamy, Kochanie!

Yankee Candle „Fresh Cut Roses”
Po cichu marzysz o romantycznych spacerze przez ogrody rodem z powieści Jane Austen, ale nie możesz się doczekać nawet jednego lichego kwiatka od swojego partnera? Jest na to sposób! Zaproś do miłosnego gniazdka zapach świeżo ściętych róż, niech Ukochany się wreszcie domyśli, czego od niego oczekujesz. Choć słowa „kup mi kwiaty” też działają.

Yankee Candle „Salted Caramel”
Drugi dzień się odchudzasz. Słodycze Cię prześladują. Tyle wytrwałaś, nie możesz od poniedziałku zaczynać od nowa po raz trzeci, sezon bikini już niedługo. W panice przeszukujesz fora w nadziei na magiczne sposoby na dietę-cud. Jest! Oszukaj swój mózg! Przygotuj słodko-słony karmel i rozkoszuj się cudownym aromatem. Pamiętaj, żeby w tym czasie podgryzać seler naciowy, żołądek trochę trudniej nabrać.

Yankee Candle „Mango Peach Salsa”
Brakuje Ci energii, marzysz o pobudzającym, sobotnim drinku? To jest coś dla Ciebie? Zaklęty w zapachu kawałek wakacji z gorącym latynosem. Czujesz, jak po całej nocy szalonej salsy rozkoszujecie się owocami leżąc na tarasie klubu… Ups, otworzyłaś oczy i wszystko zniknęło? Nic straconego, został jeszcze wosk w kominku.

Yankee Candle „Sicilian Lemon”
Kochasz cytrusy, malujesz je na paznokciach, a sok z limonki dodałabyś nawet do pizzy? Niestety cytrynowy płyn do mycia łazienki pachnie… łazienką i zaciąga sztucznością, a wykupiłaś już wszystkie owoce z pobliskich sklepów. Możesz jednak zatrzymać ten zapach na dłużej! Prosto z Sycylii, naturalny, orzeźwiający, lekki, cytrynowy… To jest to!

Yankee Candle „Under the Palms”
Wydałaś wszystkie oszczędności na lakiery do paznokci i zostało Ci tylko kilka złotych na wakacje? Możesz to jeszcze naprawić – kup „Under the Palms”. To nie będzie sztuczny klimat jak z katalogu, to czysta realność drzew palmowych. Włącznie z zapachem liści butwiejących na plaży. I uwierz mi, pokochasz ten aromat!

A Ty, kim jesteś? Którym zapachem wyrażasz siebie, swoje upodobania i styl życia?

Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak wygląda moje życie, czym się inspiruję i ogólnie – co robię, to polub mnie na facebooku i zaobserwuj na instagramie. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej – kliknijcie mnie na bloglovin
Pokaż mi, że Ci się podobało i pomóż mi dotrzeć do innych udostępniając tego posta, będzie mi bardzo miło.
Dzięki, że jesteś ze mną!
@theCieniu