Rok temu zamówiłam płytkę do stempli Curali numer 013 „Winter Trendy”. Miałam ją na wishliście całkiem długo i bardzo się cieszyłam, gdy wreszcie mogłam ją kupić. Szalenie podobają mi się na niej wzory z lisami – to ten deseń najbardziej zwrócił moją uwagę i sprawił, że zainteresowałam się marką Curali. Ale pozostałe wzory też są bardzo fajne – leśne szyszki, jelenie, śnieżynki, świąteczne sweterki. Cała płytka utrzymana jest w zimowym klimacie, choć znajdą się tam też wzorki na inne pory roku, na przykład urocze króliczki. W tym wpisie przedstawiam Wam 6 jesienno-zimowych zdobień paznokci z wykorzystaniem wzorów właśnie z płytki Curali 013. Jest też jeden videotuorial! Miłego oglądania!

PŁYTKA DO STEMPLI CURALI 013 „WINTER TRENDY” 

Płytkę można kupić na Etsy (31,65 złotego plus 21,10 zł za przesyłkę) lub w sklepie internetowym marki Curali (6,95 euro plus 6,50 za przesyłkę). Płytka ma rozmiar podobny do płytek MoYou London lub prostokątnych Born Pretty Store – 12 x 6 centymetrów. Jest podklejona od spodu sztywnym białym plastikiem i zapakowana w ochronny kartonik. Całopaznokciowe wzory mają rozmiar 18 x 14,5 milimetrów. Wszystkie wzory odbijają się rewelacyjnie! Jakość wyrobu na najwyższym poziomie. Płytki Curali wyróżniają ciekawe i oryginalne wzory – bardzo podobają mi się też żurawie i koty z płytki 012 oraz śmieszne jednorożce i dinozaury z płytki 020. Najchętniej obie bym kupiła!

Grafika ze strony sklepu Curali [klik]

JESIENNO-ZIMOWE ZDOBIENIA PAZNOKCI Z CURALI 013 

Płytkę do stempli Curali kupiłam rok temu i tamtej zimy zrobiłam z nią łącznie 6 zdobień paznokci. Pokazuję Wam je akurat teraz, żebyście mogli zamówić sobie płytkę Curali 013 przed rozpoczęciem kolejnej zimy, jeżeli oczywiście te wzory przypadną Wam do gustu. To będzie też takie moje wprowadzenie do sezonu zimowego i mroźnych zdobień paznokci 🙂
Poniżej zamieszczam galerie wszystkich sześciu zdobień – miłego oglądania!

Uwielbiam ten wzór, stemplowałam go już dwa razy. Bardzo podobają mi się takie zimowe kompozycje roślinne ♥ 

Stemplowałam srebrnym lakierem Sense&Body na matowej czerni z zestawu „Polish French Set” ♥ 

Uwielbiam też jelonki! ♥ 

Wzór w choinki jest taki prosty, ale jak ładnie wygląda! 

Baza to gradient z dwóch lakierów Sense&Body z serii „Polish forest”, stemplowane białym i miętowym lakierem Colour Alike. Niedługo na fanpage @cienistość będzie tutorial! 
Urocze dziergane, sweterkowe serduszka i kokardka. Słodki prezent 🙂 

Miętowy lakier Coloru Alike ♥ 

Króliczki tutaj w jesienno-zimowych kolorach, ale sprawdzą się też do wiosenno-wielkanocnych zdobień 🙂 

TUTORIAL JAK ZROBIĆ STEMPLOWANE ZDOBIENIE PAZNOKCI W LISY

Jak się możecie domyślać – najbardziej spodobał mi się wzorek z liskami. I tego właśnie użyłam jako pierwszego! Rude liski pokolorowałam białym lakierem i wystemplowałam jako kolorowy akcent w szaro-srebrnym zdobieniu paznokci. Videotutorial znajdziecie poniżej!

Przezroczysty stempel z Born Pretty Store jest całkiem fajny, ale przyszedł do mnie lekko uszkodzony. Teraz stempluję przezroczystym stemplem Konad (przeczytasz o nim więcej TUTAJ) ♥ 


Jestem ciekawa, czy słyszeliście już o marce Curali i czy macie w swojej kolekcji jakieś płytki tej marki? Które wzory podobają Wam się najbardziej?