żółte paznokcie lato wakacje majówka urlop zdobienie stylizacja kwiaty pszczoła plaster miodu rzepak pole natura

 

Żółty kolor na paznokciach jest mało popularny, niewiele osób go lubi, ale wspólnie pokazaliśmy, że ma niesamowitą, pozytywną energię! Dziewczyny, jest moc! Tyle z Was przygotowało fantastyczne zdobienia paznokci na wyzwanie #creativenailparty, wow! Jestem wzruszona, na Instagramie ten hashtag ma już ponad 200 zdjęć, dziękuję za zaangażowanie!
Wczorajszy wieczór spędziłam na przeglądaniu skrzynki mailowej, przejrzałam też Instagrama i zebrałam piękną galerię żółtych paznokci. Fantastyczne inspiracje do zdobień na wakacje i letni urlop! Nie ma tutaj wszystkich prac, ale możecie je znaleźć na Instagramie pod hahstagiem #creativenailparty oraz na zapisanym Stories na moim koncie @thecieniu.nails. Starałam się udostępnić na Stories każdą żółtą pracę, na jaką trafiłam, mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam! A teraz zapraszam do oglądania!

 

Ale o co chodzi?

#CreativeNailParty to sezonowe wyzwanie kreatywne, które skupia się na zdobieniach paznokci. Wymyślamy i malujemy wzory interpretując zadane tematy. Właśnie trwa wiosenna edycja – zapraszam serdecznie do spróbowania swoich sił i udziału w wyzwaniu, choćby na jeden tydzień!

Przeczytaj więcej: Startuje wyzwanie #creativenailparty na wiosnę 2018!

 

 

Żółte zdobienia paznokci – stylizacje uczestniczek wyzwania!

Na początek cieniste wyróżnienie, które przyznaję Żanecie z bloga Snaily za jej żarówiaste paznokcie! Superkreatywne, mistrzowskie wykonanie – jestem zachwycona! Ze wszystkich prac w żółtym tygodniu właśnie ta najbardziej mi się spodobało, cudo!

 

Żarówiaste paznokcie neonowy żółty żarówka snaily zdobienie stylizacja nail art neon
Co za energia! Żarówiasty żółty i żarówki u Snaily

 

zdobienie paznokci żółte kwiaty
Snaily przygotowała jeszcze dodatkowo takie kwiatowe, żółte zdobienie paznokci

 

zdobienia paznokci stemple kolorowe kwiaty lato wakacje
Urocze kwiatowe paznokcie Pauliny z bloga Lakiernia Pulinki. Czy wiecie, że to jej zaręczynowe pazurki? Gratulacje! ♥

 

forsycje paznokcie żółte niebieskie
Owidia postawiła na śliczny kwiatowy żółty akcent

 

zdobienie paznokci żółte niebieskie wzory na wakacje urlop lato stylizacja morskie nad morzem marynistyczne
U Nail Crazinesss takie fantastyczne wakacyjne zdobienie paznokci – nic tylko zaplanować urlop nad morzem!

 

zdobienie paznokci neonowe neony piórka boho na lato wakacje wzory
Mgielka M z bloga Sneaky Hobby przygotowała nie tylko cudne zdobienie paznokci, ale też piękne zdjęcia. Energetyczne neony i zwiewne piórka – super połączenie! ♥

 

zdobienie paznokci na wiosnę w kwiaty
U Adrianny na paznokciach śliczne, delikatne kwiatki, idealne na wiosnę ♥

 

Kilka ciekawych prac pojawiło się też na Instagramie – nie dostałam zdjęć na maila, więc nie mogę wkleić bezpośrednio fotek, ale wstawiam Wam post z Insta 🙂

A na koniec wyjątkowy materiał – video, które powstało w ramach wyzwania. Przepiękne, zachwycające umiejętnościami autorki! Po Basi „Barbrafeszyn” zawsze można się spodziewać czegoś kreatywnego, pięknie dopracowanego i estetycznego. Komiksowe wizerunki żółtych postaci na paznokciach wyglądają niesamowicie!

Zobaczcie jaki słodki Simba! ♥


 

żółte paznokcie lakier hybrydowy hybryda victoria vynn 083 aloha beach
A widzieliście mój poprzedni post z żółtymi lakierami zdobieniami paznokci? 🙂

Przeczytaj też: Żółte lakiery do paznokci i moje żółte zdobienia paznokci na wyzwanie #creativenailparty

Ale się zrobiło żółto! Czuję pozytywną moc oddziaływania tego koloru! Tak jak w kwietniu bardzo mało malowałam paznokci, tak teraz odzyskałam chęć do działania. Czuję, że wyzwanie super działa i motywuje do starania i kreatywnego tworzenia wzorów na paznokciach! Wczoraj pomalowałam już swoje paznokcie na drugi tydzień wyzwania interpretując temat „Na niebie” i nie mogę przestać się szczerzyć do własnych pazurków, tyle mi to daje radości 😀