Biało-złote czy niebiesko-czarne? TheDress i zdobienie paznokci z kwiatmi one-stroke.

Każda dziewczyna chciłaby mieć na wielkie wyjście paznokcie dopasowne do stroju. A co powiecie na zdobienie dobrane do TEJ sukienki?

BIAŁO-ZŁOTE
W tej wersji doskonale sprawdzą się złote, delikatne wzory na białym tle. Proponuję stemplowane koronki lub subtelne geometryczne desenie. Polecam lakier Sally Hansen „White On” - świetnie kryje. Pamiętajcie, że ten kolor wciąż jest modny!


NIEBIESKO-CZARNE
A co dla licznych fanów ciemniejszej wersji? Sugeruję ponadczsowe motywy roślinne, tutaj wybrałam okazałe, cieniowane kwiaty. Malowałam je korzystając z techniki one-stroke, mój tutorial znajdziecie tutaj [klik].


Skoro są kwiaty one-stroke, to zgłaszam to zdobienie do projektu Sabi „Nailart”. To już trzeci tydzień wyzwania, a za kilka dni będziemy się bawić geometrią.


Czyż to nie piękne połączenie kolorów? A jakie jest dla Ciebie – biało-złote czy niebiesko-czarne?


Nie przegapcie wczorajszego posta o moich zainteresowanich! [klik] 

Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak maluję paznokcie, czym się inspiruję i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku i zaobserwuj na instagramie. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin
Pokaż mi, że Ci się podobało i pomóż mi dotrzeć do innych udostępniając tego posta, będzie mi bardzo miło.
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)