Konferencja blogerek i vlogerek urodowych „Meet Beauty” to było dla mnie wyjątkowe wydarzenie! Nic dziwnego więc, że chciałam mieć wyjątkowe zdobienie paznokci. Coś ręcznie malowanego, w moich ulubionych kolorach, wiosennego i charakterystycznego dla mnie. I tak powstało to kwiatowe zdobienie z liskiem i kotkiem!

VIDEOTUTORIAL dla kwiatów na Facebooku lub YouTube 
Baza to mój ulubiony lakier ecru czyli Orly „Au champagne”. Jest taki piękny! Podoba mi się, jak subtelnie połyskuje w tym zdobieniu w kontraście do kremowego zielonego. Essie „The More the Merrier” to mój ulubiony odcień zieleni. Wystemplowałam nim zygzakowaty wzór „chevron” z płytki B. Loves Plates „Geometry Is Perfect”. Ten lakier nie jest stworzony do stemplowania, ale na jasnym tle jest wystarczająco widoczny, a i mi zależało na subtelnym efekcie.
Gdy tło pod zdobienie było gotowe, zabrałam się za malowanie farbkami akrylowymi. Videotutorial dla kwiatuszków znajdziecie na Facebooku oraz YouTubie. Kwiatki są bardzo uproszczone, dzięki czemu łatwo się je maluje – zachęcam do spróbowania!
Z liskiem już było trochę trudniej, ale miałam ściągę. Inspirowałam się akwarelą autorstwa Zuhal Kanar – oryginał można zakupić naEtsy. Akwarele ze zwierzętami Zuhal są tak piękne, że z chęcią wykorzystałabym je ponownie jako pomysły na zdobienia!
Kotek na prawej dłoni nie wyszedł mi już tak ładnie. Ale pocieszam się, że to dlatego, że Bułka się strasznie wierciła zamiast ładnie pozować. Jeśli chcecie go zobaczyć fotkę paznokci, to zajrzyjcie na mojego Instagrama @theCieniu (klik!).
  
Konferencja „Meet Beauty” była fantastyczna! Tak się cieszę, że mogłam tam pojechać! Cały czas to przeżywam! I na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszycie, bo mam sporo fajnych rzeczy do pokazania. Tymczasem łapcie vloga z konferencji z moją opowieścią i wrażeniami.
  
Dziewczynom, z którymi widziałam się w sobotę, jeszcze raz dziękuję za fantastycznie spędzony wspólnie czas! To dla mnie nieopisana radość móc Was poznać! #miłość #holobrokat #paznokciewjednorożce
Muszę przyznać, że byłam dumna z tego zdobienia i uważam je za bardzo udane. A Wam jak się podoba?
Dzięki, że jesteście ze mną!
Paulina @theCieniu