Cały wrzesień skupiałam się na ręcznie malowanych zdobieniach do wyzwania 31DC2016, w październiku jednak to się zmieniło. Potrzebowałam odpoczynku i zmiany, miałam mniej czasu, więc wróciłam do stemplowania. Kolorowe listki chyba jednak najprzyjemniej mi się stempluje. Przed Wami 8 propozycji na jesienne zdobienia paznokci 🙂
 
O rany, ale mi się podobają te zawijasy z płytki Blueberry 02! I uwielbiam lakier do stempli „B. a Supernova”. Sporo osób go nie docenia, bo w porównaniu do pozostałych lakierów z tej serii tutaj efekt duochromowy jest ledwo widoczny (na paznokciu palca serdecznego pomarańczowo-różowy „B. a Mars”). Ale zobaczcie sami – czyż to metaliczne, stare złoto nie jest piękne? Bazowy kolor to ciemny szary Miss Sporty Gel Shine 559 „Jump on a Grey Stone”. Moim zdaniem to bardzo eleganckie połaczenie 🙂
 
Ta sama płytka, choć inny wzór. Te same lakiery do stempli, ale inny kolor bazowy. Boho listki i cudna zieleń Miss Sporty Gel Shine 560 „Walk in a Green Park”. Muszę pomalować sobie paznokcie tym lakierem jeszcze raz jak najszybciej, taki jest ładny.
 
Elegancki beżowy Eveline „Holo graphic 147” i zielone listki lakierem Konad z płytki „B. Loves Plates”.
 
Jesienią chętnie też noszę arabeskowe wzory, które przywodzą na myśl oldchoolowe tapety. Ciemny kolor bazowy plus srebro to idealne połączenie kolorystyczne dla tego motywu przewodniego. Mnóstwo eleganckich i stylowych zawijasów jest na płytce B. Loves Plates „Classy & Chic” – szalenie mi się podoba! Lakier bazowy to bordowo-fioletowy Paese 317, a stemplowałam srebrnym Colour Alike „B. a Silver King”.
 
  
Jeżeli obserwujecie mnie na Instagramie @theCieniu, to być może już widzieliście te jesienne liście. Wzorki pochodzą z płytki „Leaves of happiness”, stemplowałam je czarnym lakierem i pokolorowałam „tintami” p2 „Gloss goes neon”. Baza to holograficzny Color Club „Kismet”.
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @theCieniu Paulina Weiher (@thecieniu) 27 Wrz, 2016 o 4:22 PDT

W wersji niepokolorowanej też wygląda to super, „Kismet” ma przepiękny kolor.
 
I trochę zdobień na Halloween. Jak tylko zobaczyłam ciemny pomarańczowy lakier Miss Sporty Gel Shine 561 „Love At First Sunset” od razu pomyślałam o dyniowych zdobieniach. Tutaj wykorzystałam płytkę BPS-L031 z Born Pretty Store. Czarny i biały wzorek udało mi się nałożyć dzięki przezroczystemu stemplowi.
 
Ta sama płytka co wyżej, a do tego czarny Eveline Metallic 145 i srebrny lakier do stempli.
Ten wpis powstał w ramach blogowej akcji „Piękna Jesienią” pod patronatem Karoliny 🙂 Wczoraj opubikowałam listę najbardziej interesujących lakierów do paznokci na jesień (klik), a pozostałe tematy będę poruszać na moim nowym blogu lifestylowo-kosmetycznym. Planuję nadrobić zaległości i opublikować dwa zaległe wpisy (już są gotowe), a kolejne tematy będą się tam pojawiać co tydzień. 

Bonus – stempli nie ma, ale jest brokatowy gradient. Brązowy Colour Alike „Ja pierniczę” i srebrny Golden Rose Jolly Jewels 102.
   
Które zdobienie podoba Wam się najbardziej? 🙂