Miniony weekend spędziłam w Warszawie na konferencji blogerek urodowych Meet Beauty. O rany, było fantastycznie! Przy okazji mogłam zwiedzić kilka fajnych miejsc, spotkać się z niesamowitymi osobami i zjeść mnóstwo pyszności.

Jaki nocleg w Warszawie?

Zazwyczaj gdy odwiedzam polskie miasta wybieram nocleg w hostelu, w żeńskim pokoju wieloosobowym. To tania i stosunkowo wygodna opcja. Dzięki temu, że można zarezerwować łóżko w pokoju, w którym są samie dziewczyny czuję się w miarę bezpiecznie. Tym razem wybrałam hostel Oki Doki, już po raz drugi. Jest super zlokalizowany, wszędzie miałam blisko 🙂 Jeżeli szukacie noclegu w Warszawie, to polecam Wam zainteresować się tym hostelem.

Hostel Oki Doki jest zlokalizowany niecałe 10 minut piechotą od Pałacu Kultury

Wybrałam się do sklepu „Tinta dla Plastyków”, gdzie można kupić markery Copic. Jak dotąd zamawiałam je tylko przez interent, ale wtedy trudno dobrać idealny odcień. Fajnie, że w sklepie mogłam przetestować poszczególne kolory i wybrać te, które najbardziej mi pasują 🙂 

Miałam przyjemność jeść pyszności w super hipsterskich knajpach 😛 Charlotte Menora, zlokalizowane blisko mojego hostelu, odwiedziłam dwa razy. Jadłam naleśniki różane oraz pudding z chałki (wyborne!). A z blogerkami-lakieromaniaczkami odwiedziłyśmy modną Halę Koszyki. Naprawdę mi się to miejsce spodobało! 

Znalazłam też czas na długi spacer po Starym Mieście. 
Relacja z konferencji Meet Beauty już niebawem na cienistość.pl

Bardzo podobało mi się to, że na pomniku warszawskiej Syrenki siedziały wróbelki 🙂

Ważnym punktem mojego pobytu w Warszawie było spotkanie z Kasią z bloga Zenja. Ale o tym więcej napisałam na moim lakierowym blogu, ponieważ w trakcie spotkania… pomalowałam Kasi paznokcie 🙂 Jeżeli chcecie zobaczyć jak – zajrzyjcie TUTAJ!

Więcej na temat konferencji Meet Beauty i Targów Beauty Days napiszę wkrótce na lakierowym blogu cienistość.pl. Mam ładnych kilka gigabajtów materiałów do obrobienia i zajmie mi to pewnie jeszcze ze dwa-trzy dni. Dlatego śledźcie uważnie stronę i fanpage, żeby nie przegapić relacji 🙂