To zestawienie to przy okazji lista najchętniej czytanych i oglądanych wpisów na moim blogu w 2015 roku. Królują zdobienia paznokci inspirowane tym, co mnie interesuje. Kolorowanki dla dorosłych, Wiedźmin, interesujące filmy i słodkie zwierzaki. W końcu inspirację do tworzenia można znaleźć wszędzie!

Przy okazji na banerku powyżej możecie zobaczyć moje Sylwestrowe zdobienie paznokci – z mieniącymi się sześciokątnymi cekinkami oraz cudnym lakierem „festival” od „piCture pOlish”. Ten lakier jest boski! To bezbarwny top z mnóstwem flejksów, które mienią się na wszystkie kolory tęczy! Coś pięknego 🙂

Najchętniej klikaliście wpis o kolorowankach dla dorosłych. Pokazywałam ulubione książeczki i kilka ukończonych wzorów. W tym roku to absolutny hit, co zresztą zaobserwowałam na moim Instagramie – najbardziej podobały się Wam zdjęcia z kolorowankami. Sama wciągnęłam się na maksa i ulubione obrazki przenoszę na paznokcie – tak jak powyższe stwory z „Doodle Invasion”.

Ten rok to rok Wiedźmina. Jeszcze w trójkę nie grałam, ale i tak jestem zajarana na maksa! Z tej okazji namalowałam sobie medalion z wilkiem na paznokciach. A mój ulubiony hashtag w tym roku to #znowuwiedźmin 😉

Wszyscy zachwycają się Minionkami, ale jak dla mnie ten rok należy do innej, dużo fajniejszej bajki. „W głowie się nie mieści” jest świetne, polecam!

Uwielbiam lisy! Całym sercem jestem kociarą, ale jakoś tak jeśli chodzi o malowanie to najczęściej tworzę lisy. W listopadowym poście z jesiennymi liskami opublikowałam jeszcze jedno zdobienie, ale ten słodziak najbardziej mi się podoba.

Wciąż spacerujemy po zaczarowanym lesie, tym razem na paznokciach motyw z mojej ulubionej bajki z dzieciństwa – jelonek Bambi. Już kiedyś ozdabiałam paznokcie jego wizerunkiem, ale tym razem wyszło lepiej. Do tego wiosenne kwiatuszki dodają całości uroku.

To zdobienie jest bardzo proste i nie wiem, czy zasługuje, aby znaleźć się w zestawieniu, ale jestem bardzo zadowolona z wpisu ze słodkimi paznokciami i ze zdjęć, które wtedy przygotowałam. Nieźle się nakombinowałam przy fotkach, ale wyszło super!

Najlepszy post minionego roku, przegląd trendów w zdobieniu paznokci. Białe, messy nailart, geometryczne, negative space, pomarańczowe, kreski i trójkąty, pastele, srebro. Dużo pracy, porządny research, przygotowane własnych propozycje i udział „paznokciowych modelek”, ale jestem bardzo dumna z wpisu, jaki wtedy przygotowałam.

Co Wam się najbardziej podobało? 🙂

Moje postanowienie na rok 2016? Tworzyć więcej ręcznie malowanych zdobień! Zdecydowanie! Stemple strasznie kuszą, szczególnie, kiedy nie mam za dużo czasu, ale zawsze te najpiękniejsze zdobienia, to te ręcznie malowane. Nie mam zamiaru całkowicie rezygnować ze stemplowania, mam za dużo pięknych płytek, ale postanawiam co najmniej raz w tygodniu sięgać po pędzelki. Kto z Was dołączy do tego wyzwania?