lakiery do paznokci holograficzne ncla lakodom rosyjskie

 

Ten wpis dedykuję przede wszystkim każdej holo-maniaczce – przygotujcie się na tęczowy nailporn!

Wiosna w pełni, dni są słoneczne, a to oznacza dla mnie jedno – nastał sezon na holograficzne paznokcie! Lakiery o takim wykończeniu najchętniej noszę właśnie teraz, gdy ziemię zalewają promienie słońca – takie światło najlepiej podkreśla efekt holo i wyzwana super intensywną tęczę! Przez ostatnie lata zebrałam pokaźny zestaw różnych lakierów holograficznych, a dzisiaj pokażę Wam te najnowsze. To lakiery NCLA, które powstały we współpracy z LakoDom. W tej pięknej holograficznej kolekcji jest pięć czadowych kolorów, a ja zamówiłam trzy z nich – złoty, zielony i niebieski.

Przeczytaj też: Co to znaczy holograficzny? QUIZ „Czy jesteś holosexual?

 

LAKIERY HOLOGRAFICZNE NCLA x LAKODOM

 

Lakiery do paznokci NCLA są bardzo dobrej jakości – mają przyjemną, nieco rzadszą konsystencję, ładnie się rozprowadzają, dobrze kryją (dwie warstwy), szybko wysychają. Bardzo podoba mi się też design buteleczek i cała koncepcja kolekcji osnutej wokół rosyjskiej przyrody.
Efekt holograficzny w tych lakierach jest intensywny, choć nie tak jak w lakierach Color Club (które dla mnie są zawsze takim wzorcem i punktem odniesienia, jeśli chodzi o holo lakier). W zależności od koloru i światła moc holo się tutaj zmienia, ale to jednak wciąż bardziej linearny typ efektu holo, niż rozproszony. Kolory bazowe są piękne i głębokie, bardzo mi się podobają – paznokcie wyglądają pięknie także w cieniu, przy przytłumionym świetle.
Jedyny minus to bardzo wysoka cena – aż 67 złotych za sztukę. Całe szczęście udało mi się skorzystać z kodu zniżkowego i dlatego mogłam poszaleć z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu – lakiery są przepiękne i nosiłam je już wiele razy! Ostatnio coraz rzadziej robię lakierowe zakupy – moja kolekcja jest tak rozbudowana, że czuję, że nie potrzebuję więcej buteleczek. Daję się skusić jedynie wyjątkowo pięknym i interesującym lakierom, a te cuda NCLA do nich się zaliczają.

Przeczytaj też: Lakiery do paznokci Color Club

 

Lakiery do paznokci holograficzne swatch NCLA lakodom

Porównanie lakierów holograficznych ncla oraz color club kismety efekt holo
Porównanie lakierów NCLA i Color Club – po prawej jasnozłoty „Kismet”

stylizacja paznokci zielony lakier siberia ncla holo

 

ZIELONY LAKIER HOLOGRAFICZNY NCLA „SIBERIA”

 

Gdy przeglądałam u B. [klik] swatche kolekcji NCLAxLakoDom ten piękny zielony lakier najbardziej zwrócił moją uwagę. Kocham się w zieleniach, a ta syberyjska jest wyjątkowo piękna! Przez moment obawiałam się, ze „Siberia” będzie dublować inne moje holograficzne zielenie, ale jak możecie zobaczyć poniżej wyraźnie różni się od nich odcieniem, a efekt holo ma dużo bardziej intensywny. Przez ostatnie pół roku jak nie wiedziałam czym pomalować paznokcie to sięgałam po AEngland „St. George” – teraz w takiej sytuacji wyciągam „Siberia”

 

zielony lakier holograficzny holo

zielony lakier holograficzny NCLA siberia paznokcie
NCLA „Siberia” – dwie warstwy

 

green holographic nailpolish dupe swatch comparison holo
Porównanie zielonych lakierów holograficznych – od lewej: Colour Alike „Do jasnej choinki”, A England „Saint George” oraz NCLA „Siberia”

 

ZŁOTY LAKIER HOLOGRAFICZNY „STEPPE”

 

Lubię złoty kolor, lubię dyskretną złotą biżuterię, lubię złote paznokcie. Czasem takie noszę na niedzielne rodzinne spotkania ? „Steppe” pasuje mi na takie okazje fantastycznie – stylowe, klasyczne złoto, ale z holograficznym twistem. Na zdjęciach wyszedł mi trochę chłodno – weźcie to proszę pod uwagę przy oglądaniu swatchy.

 

złoty lakier holograficzny holo

zielony lakier holograficzny holo NCLA steppe lakodom

 

 

NIEBIESKI LAKIER HOLOGRAFICZNY NCLA „VOLGA”

 

Spodziewałam się, że moim faworytem z tej kolekcji będzie „Siberia”, ale po odebraniu przesyłki stwierdziłam, że największe wrażenie robi „Volga”. Niby niebieski to nie mój klimat, ale ten jest taki piękny! Głęboki, intensywny i niesamowicie stylowy! To chyba jeden z najpiękniejszych lakierów w całej mojej kolekcji!

 

niebieski granatowy kobaltowy lakier do paznokci holograficzny

niebieski granatowy kobaltowy lakier do paznokci holograficzny NCLA Volga swatch

niebieski granatowy kobaltowy lakier do paznokci holograficzny NCLA Volga swatch

 

zielony cień do powiek, makijaż, zielone paznokcie,
W tym makijażu mam na powiekach zielony metaliczny cień My Secret „Glam and Shine”. Pięknie pasuje do paznokci pomalowanych lakierem „Siberia”! ♥

 

Wolisz lakiery hybrydowe? Zajrzyj do wpisu o najlepszych pyłkach holograficznych

Jak Wam się podobają lakiery NCLAxLakoDom? Który kolor jest Waszym faworytem?